O firmie
ZPUG IZOTERMA prowadzi działalność produkcyjną od 1979r.
Przedmiotem działalności jest produkcja z zakresu elektrotermii. Produkujemy wyroby rynkowe dla ludności oraz produkty inwestycyjne. Wyroby służą do ogrzewania elektrycznego pomieszczeń mieszkalnych, domów, ich otoczenia - schodów zewnętrznych, chodników, rurociągów.
Wyroby inwestycyjne to: szafy do suszenia odzieży roboczej, urządzenia do suszenia powłok lakierniczych, do suszenia wydruków wielkoformatowych.
Wykonujemy także urządzenia grzejne nietypowe, w których czynnikiem grzejnym są druty oporowe, folie, maty, przewody grzejne.
Jedną z naszej specjalności jest kompleksowe ogrzewanie kościołów - ciepło jest dostarczane natychmiast - w określonym czasie i miejscu.
Produkujemy także wtyczki sieciowe (płaskie). Oferujemy osprzęt elektryczny do zastosowań w grzejnictwie elektrycznym. Wykonujemy elementy i podzespoły grzejne jako części zamienne wyposażenia AGD oraz do maszyn i urządzeń linii technologicznych, w których grzejnictwo elektryczne ma zastosowanie.